Prečo by ste to mali vyskúšať?

Pretože už nebudete mať lepšiu a lacnejšiu možnosť obchodovanie s týmto unikátnym AOS vyskúšať.
Naše serverové kapacity sú obmedzené a Vaše peňaženky často tiež. Takže prečo nie?
AOS Bratislava ZDARMA na 30 dní práve teraz!

 

Čo Vám Testovanie napovie?

Zistíte veľa o systéme, ale aj sami o sebe. Systém Vám ukáže svoju konzistentnosť ale aj to, že Vás k obchodovaniu vôbec nepotrebuje. Nemusíte sa báť, o prácu neprídete, je treba svoje obchody sledovať a pýtať sa ak máte akékoľvek otázky. Prezradí Vám, či ste obchodník alebo investor, ktorý je schopný pravidlá dodržiavať alebo ignorovať. Tiež zistíte, či riskovať viac alebo menej, ale aj to, či neriskujete až príliš a nesnažíte sa trh zbytočne prechytračiť. AOS emócie nemá, Vy áno.

 

S akým brokerom Testovať?

S akýmkoľvek. Je treba vnímať a pochopiť, že rôzni brokeri majú rozne podmienky a vstupné dáta. Vy – investori a obchodníci máte rôzne finančné zázemie. Tieto dva kľúčové parametre s výberom brokera pre AOS obchodovanie úzko súvisia.

Ako príklad uvedieme niekoľko jednoduchých príkladov testovacích účtov a ich parametrov, ktoré by sa odvíjali od:

 • podmienok brokera a poskytovanej páky
 • výšky investovanej virtuálnej sumy na DEMO účte
 • predpokladaných nastavení, ktoré sa odvíjajú zo skúseností reálneho obchodovania a predpokladu, že keď obchodník testuje 10 000 USD/EUR na DEMO účte, neskôr bude s AOS obchodovať na reálnom účte s rovnakou sumou. Nemožno očakávať podobné, alebo rovnaké výsledky na účte s objemom napr. 1 000, 3 000, 10 000, 100 000 USD/EUR a pod.. Takáto zásadná zmena radikálne ovplyvní možnosti systému a jeho výsledky.

 

Ako by teda vzorové testovanie vyzeralo?
1

Virtuálny vklad vo výške 10 000 USD/EUR

2

Virtuálny vklad vo výške 50 000 USD/EUR

 • volíme brokera s pákou min. 1:200-400 (napr. HotForex, SwissQuote)
 • 3-4 obchodované menové páry
 • pri páke 1:100 možno použiť AOS, avšak klesá možnosť bezpečne použiť viacero inštrumentov, t.j. v tomto prípade by to bolo max. 1-2 menové páry (napr. u brokerov Swissquote, XTB)
3

Virtuálny vklad vo výške 100 000 a viac USD/EUR

Pri vyšších účtoch, ako napr. 500 000, 1 000 000 je vhodné sa vždy individuálne poradiť so svojim brokerom aké podmienky Vám je schopný poskytnúť. V každom prípade nás prosím kontaktujte pre expertnú analýzu.

Zobraziť Porovnanie Brokerov

Je 30 dní dosť?

Je to dosť na to, aby ste zistili, že systém funguje. Je to dosť nato, aby ste si preverili aké zisky vie zapísať vo vysoko volatilnom, alebo naopak mŕtvom letnom trhu bez pohybov a volatility. Ďalej je to dosť na to, aby ste si preverili aké draw-down (floating P/L) čísla AOS vytvára. Sme hrdí na riešenie Premium a nízke hodnoty DD, ktoré dosahuje. 30 dní nie je určite dosť na to, aby ste si na vlastnej koži zažili čo to znamená za 12 po sebe idúcich mesiacov mať napr. priemerné zhodnotenie o 2-4% mesačne, no hodnotu draw-down aj po 12 mesiacoch nižšiu ako 5-6%. Preto sme spustili dlhodobé DEMO a LIVE Testy, aby ste si mohli túto performance priebežne kontrolovať – viď naša hlavná stránka. Samozrejme, nikto nevie trh predpovedať a ani to aké hodnoty o rok naozaj dosiahnete. Avšak výsledky mnohých back-testov, aktuálnych živých výsledkov, ktoré nám AOS obchodníci posielajú však potvrdzujú, že AOS Bratislava Premium je k vyššie spomínanému výsledku veľmi dobre pripravená.

 

Čo sa z Testu nedozviete?

Napríklad to, že na ucelený a relevantný výsledok je vhodné využiť dobu 3 mesiace a viac. Takisto každá výška účtu a možnosti obchodovaných menových párov klesajú s nižšším stavom účtu a rastú s vyšším stavom účtu. Naviac s vyšším účtom je možnosť vybrať si aj nižšie riziko a viac diverzifikovať nastavenia AOS.

 

Je 30 dňová akcia testovania AOS Bratislava ZDARMA nejak obmedzená?

Áno.

 • 1 obchodník môže v rámci tejto akcie testovať AOS Bratislava zdarma maximálne na 1 x DEMO/LIVE účte
 • sme limitovaní priestorom na našich serveroch, t.j. v jednom momente môže testovať ZDARMA maximálne 30 obchodníkov
 • časovo je akcia platná len do 31. Augusta 2016 neobmedzene – akciu sme sa rozhodli ponechať v neobmedzenom režime
 • obchodník nemá možnosť vidieť počas testu 100% funkcionalitu v grafickom zobrazení – vidí však to podstatné – výsledky. Ako systém vyzerá, ako graficky zobrazuje a ovláda sa uvidí obchodník až po zakúpení systému, prípadne jeho prenajatí.

 

Pre koho je Test určený?

Akcia AOS Bratislava Zdarma je vhodná najmä týmto záujemcom o prácu s AOS:

 • začiatočníci obchodníci
 • amatérski investori
 • skúsení, profesionálni obchodníci
 • skúsení, profesionálni investori
 • money-manažéri, inštitúcie, investičné fondy
 • pre každého, kto rozumie a vie znášať riziko spojené s investovaním na menovom trhu a obchodovaním na páku

Nezáväzne vyskúšať

Náš Tip:

Počas Testovania si objednajte úplne ZDARMA našu nedávno vydanú E-knihu a zoznámte sa s AOS Bratislava Premium na našich stránkach.

aos bratislava zdarma

 

Venujte prosím pozorznosť Upozorneniam na riziká.
Tento článok a všetky informácie tu uvedené nemožno považovať za finančné alebo investičné poradenstvo, ani návrh na kúpu alebo predaj akéhokoľvek finančného nástroja. Prečítajte si viac o rizikách spojených s obchodovaním na páku a AOS obchodovaním v upozorneniach na riziká.

Nájdete nas aj na FaceBooku a Google+