Na tému AOS FX obchodná stratégia a jej backtestovanie sme už písali pred niekoľkými rokmi a ponúkli sme aj množstvo videí v štýle „ako na to“. Tieto si môžeme pripomenúť na stránke Čo je backtest a Prečo AOS Backtestovanie k úspechu nestačí. Dávame do pozornosti aj výsledky, ktoré naše backtesty AOS systému priniesli, z ktorých vyberáme CHFJPY backtest a videotest AUDCHF.
Teraz však prišiel čas pozriet sa na niečo lepšie. Presnejšie – kvalitnejšie a istejšie. Je čas zacieliť pozornosť na najvyššiu možnú (t.j. 99,9-100%) kvalitu dát používaných pri backtestoch. Nenaleťte nekvalitným prezentáciám a nekvalitným AOS/EA systémom na ich hru, kriticky pozerajte na referencie, spôsob testovania a najmä LIVE výsledky. FX obchodná stratégia musí prejsť najkvalitnejším možným testovacím procesom pred tým ako uzrie svetlo sveta a bude jej umožnené riskovať prostriedky na našom LIVE účte. Inými slovami, musíme prísť na to, či si zaslúži naše ťažko zarobené peniaze. V dnešnom videu si ukážeme kde si presne zaobstaráte tie najkvalitnejšie dáta a aj to ako ich použiť. Konkrétny link na stiahnutie FREE dát nájdete pod videom nižšie ako aj v samotnom videu.

(Kvalitná) FX obchodná stratégia vzniká pomaly

Ešte ťažšie sa potom udržiava pri živote v ďalších mesiacoch a rokoch. Profitabilita, kontrola rizika alebo money management a ďalších X premenných, ktoré sa snažíme mať vždy správne trh bude v každej chvíli reflektovať. S akým výsledkom už je druhá vec. Pozrime sa preto na prvé video zo série backtestovania so 100%-nou kvalitou dát a nasledne skontrolujte link pod videom pre Vaše kvalitné MT4 dáta ZDARMA.

Tvoj 100%-ný backtest začína tu

Pozrel si si naše video? Skvelé, je čas to vyskúšať! Dobrá správa je, že všetko, čo potrebuješ k prvému úspešnému 100%-nému backtesu je ZDARMA. Ťažko uveriť, ale je to tak 🙂

  1. Stiahni 100% kvalitné Tickstory dáta ZDARMA
  2. Ak nemáš Metatrader4, stiahneš si ho napríklad na tejto stránke.
    Pripájame video: Obchodná platforma – Základy práce s Metatrader4
  3. Ak si nevieš rady, kontaktuj nás na adrese technickapodpora [zavináč] aosbratislava [bodka] sk

Páčil sa Vám tento článok?

Podporte nás na Facebooku  Twitteri YouTube a získajte okamžitú 10% ZĽAVU z ceny všetkých našich služieb a produktov.

Venujte tiež pozornosť Upozorneniam na riziká.