Používate aktuálnu verziu obchodného systému ?

Používaním aktuálnej verzie obchodného software AOS Bratislava ® Premium si zabezpečíte najbezpečnejší a najefektívnejší model tohto obchodného software. Automatický obchodný systém dostal na prelome roka 2018-2019 niekoľko dôležitých vylepšení. Poďme sa pozrieť na to aké.

Čo obsahuje nová verzia AOS 4.0?

 • zjednodušený a zdokonalený algoritmus vstupu a výstupu do/z obchodných pozícii
 • vstup do obchodu je po novom podmienený ďalšími ukazovateľmi, ktoré dopĺňajú už existujúce efektívne podmienky
 • nová verzia AOS 4.0 vyžaduje prísnejšie pravidlá zaradením podmienok akými sú výška volatility, deň a čas realizácie obchodu, čo opäť zásadne zväčšuje bezpečie investovaného kapitálu
 • AOS Bratislava Premium dostala aj refresh samotného kódu, ktorý je jednoduchší
 • zmena vizualizácii nastavení prináša odstránenie funkcii „Magic Number, Close Day a Close Hour“.
 • zmena neobsahuje fyzickú aplikáciu najnovších modelov, ktoré musí nastaviť každý obchodník samostatne! Investičným prístupom a rôznym modelom sa venujeme na našich seminároch. Odporúčame navštíviť jeden z pravideľných seminárov, prípadne sledujte naše stránky a youtube aj naďalej.

AOS Bratislava Premium používame efektívnejšie

Najnovšie aktualizácie a ešte viac efektívnu aplikáciu AOS Bratislava ® Premium predstavíme podrobne na najbližšom seminári – viac info tu. Nová verzia AOS 4.0 prináša pokrokové funkcie ale i nové modely. Najdôležitejšie charakteristiky v4.0 pripájame tu:

 • vysvetlíme ako sme testovali novú verziu a kombináciu investičných modelov,
 • či je efektívne používať viac alebo menej obchodných inštrumentov s novou verziou AOS 4.0,
 • či prinesie nastavenie nižšieho rizika nižší/vyšší zisk pre automatický obchodný systém,
 • ako sa bude správať AOS pri vyššej/nižšej volatilite obchodovaného inštrumentu,
 • najviac sa budeme venovať dlhodobému testu použitia AOS s doteraz najnižšími DD levelmi len 1%, ktoré zásadne ovplyvnili bezpečie investovaných prostriedkov.

To všetko a viac sa dozviete na najbližšom seminári, ktorý je venovaný hlavne existujúcim obchodníkom, rovnako však ozrejmí činnosť forex AOS Bratislava Premium a najnovšie investičné modely aj novým obchodníkom, ktorí sa o automatizované obchodovanie zaujímajú.

REGISTRÁCIA NA SEMINÁR TU

Ako prejsť na novú verziu AOS v platforme MT4

V prípade, že ste počas rokov 2018 – 2019 neprešli z verzie 2.2 na verziu 3, resp. z verzie 3.3 na 4.0, toto video sa vám bude hodiť. Inštruktážne video názorne prevedie obchodníka bod po bode každým krokom tzv. migrácie zo starej verzie 3.3 na nový update AOS Bratislava Premium 4.0. Pre akúkoľvek technickú podporu, či pomoc s migráciou nového update nás neváhajte kontaktovať.

Uistite sa, že máte novú verziu 4.0 a zaistite si tak bezproblémovú funkcionalitu pre váš automatický obchodný systém. Podmienky v trhu sa neustále menia, a preto aktualizácia AOS Bratislava prispeje k vyššej efektivite po všetkých stránkach. Nové funkcie a investičné modely prinášajú rozsiahlejšiu variabilitu pri všetkých tipoch stratégií tohto AOS, najmä vyššiu diverzifikáciu rizika. Pre začiatočníkov prináša primárne vyššie bezpečie investovaného kapitálu. V prípade, že nájdete spôsob ako náš SW AOS Bratislava Premium, či verziu LITE vylepšiť, oceníme všetky vaše návrhy, komentáre či nájdené chyby.

Páčil sa Vám tento článok?

Podporte nás na Facebooku  Twitteri YouTube a získajte okamžitú 10% ZĽAVU z ceny všetkých našich služieb a produktov.

Venujte tiež pozornosť Upozorneniam na riziká.

Nová verzia AOS 4.0 - aosbraislava.sk 2019