Testovali sme AOS Bratislava PREMIUM na menovom páre EURUSD. Aké sú naše skúsenosti?
V 2-minútovom videu sa dozviete v skratke akým spôsobom obchody otvára a zatvára. Sledujte komentáre vo videu až do konca. Vykonávanie jednotlivých príkazov v reálnom čase, ziskovosť súčtu priebežne uzatváraných obchodov práve v tomto videu.
Odporúčame aj DEMO a LIVE výsledky aktuálnych obchodov na hlavnej stránke.

BackTest AOS Bratislava nájdete v tomto videu

Vo videu ste sa dozvedeli základnú funkcionalitu automatického obchodného systému AOS Bratislava PREMIUM.
Ak Vás toto video zaujalo, sledujte náš blog aj naďalej. Postupne pre Vás chystáme testovanie ďaľších menových párov, ktoré sú často obchodníkmi využívané pri aplikácii AOS Bratislava. Pokúsime sa viac priblížiť spôsob akým sa verzia PREMIUM dokáže vysporiadať s nevyspytateľným trhom. Najmä poukážeme na potenciál ziskov a limitovanie potencionálnych stratových obchodov pri kombinácii tradingu s viacerými menovými pármi naraz. Úspešné obchodovanie s AOS Bratislava skúsenosti do určitej miery vyžaduje, preto či už ste začiatočník, alebo pokročilí obchodník je vhodné vždy vyskúšať obchodovanie s virtuálnymi prostriedkami.

Odporúčame prečítať aj: Veľký test AOS Bratislava ® Premium

Radi by ste si odtestovali toto jedinečné AOS čo najskôr a bez rizika?

Stačí ak budete postupovať krok po kroku overeným postupom, kde nemáte čo stratiť, len získať. Celý postup nájdete tu.
Do pozornosti dávame aj našu e-knihu, ktorá spolu s našimi videami, seminármi a webinármi prispeje k Vašemu úspechu na menovom trhu Forex. Vzdelávanie nepodceňujte!

Venujte tiež pozornosť Upozorneniam na riziká.

Sledujte nás aj na Facebooku a Google+.

aos bratislava skusenosti