Používate aktuálnu verziu AOS Bratislava Premium ?

Používaním aktuálnej verzie obchodného software AOS Bratislava Premium a LITE si zabezpečíte ten najbezpečnejší a najefektívnejší obchodný model. Automatický obchodný systém absolvoval počas roka 2017 niekoľko kozmetických updates.

 

Čo obsahuje aktuálna verzia AOS?

 • prepracovaný management otvárania a zatvárania obchodných pozicií
 • voľba obchodovania počas vyhlasovania fundamentov
 • na otvorenie obchodnej pozicíe je potrebné splnenie viacerých podmienok naraz. Update priniesol sprísnenie pravidiel práve pre otvorenie, z čoho samotného vyplýva, že obchodník zásadne zväčšuje bezpečie investovaného kapitálu
 • vylepšený safe mode doriešením efektívnejšej vzdialenosti minsrdistance a zmena úrovne aktivácie bezpečnostného módu z úrovne 5 na úroveň 4, čo tiež znamená znííženie rizika
 • upravené zobrazovanie cieľových úrovní otvorenia obchodnej pozície a uzatvorenia sumáru obchodov
 • automatická detekcia 4 alebo 5 miestneho brokera, resp. 2 a 3 v závislosti od použitého inštrumentu

 

AOS Bratislava Premium používame efektívnejšie

Najnovšie updates a najnefektívnejšiu aplikáciu AOS Bratislava ® Premium predstavíme podrobne na seminári v Trenčíne už 24/03/2018. Update priniesol nové funkcie. Spomenieme kľúčové z nich, ktorými sú mimo iné:

 • Vysvetlíme ako sa nám oplatila/neoplatila aplikácia funkcie „MaxLoss“,
 • či je efektívne používať zobrazovanie tých najdôležitejších fundamentálnych správ,
 • či je efektívne používať funkciu „Avoid News“ – je funkcia, prostredníctvom ktorej si môže trader AOS vybrať, či počas dôležitých vyhlásení automatický obchodný systém obchodvať bude alebo ostane neaktívny.
 • Funkcia SR distance ostáva naďalej v bezpečnejšiom pásme – defaultne nastavenie na hodnotu „200“ v prípade, že sa Váš trading nachádza v stave SafeMode.
 • najviac sa budeme venovať dlhodobému testu použitia AOS s nižšími DD levelmi, ktoré zásadne ovplyvnili bezpečie investovaných prostriedkov v prípade najrizikovejších inštrumentov aj o 50% a viac!! Číslo nás prekvapilo a preto sa o naše skúsenosti podelíme.

To všetko a viac sa dozviete na najbližšom seminári, ktorý je venovaný hlavne existujúcim obchodníkom, rovnako však ozrejmí činnosť forex AOS Bratislava Premium a najnovšie investičné modely aj všetkým ostatným, ktorí sa o automatizované obchodovanie zaujímajú.

REGISTRÁCIA NA SEMINÁR TU

Pripájame aj našu video pozvánku:

Ako implementovať update v platforme Metatrader 4

V prípade, že ste počas roka 2017 neprešli z verzie 2.2 na verziu 3, toto video sa vám bude hodiť. Inštruktážne video ukazuje názorne bod po bode každý krok tzv. migrácie zo starej verzie 2.2 na nový update AOS Bratislava Premium v3. Už len dodáme, že update sa týka aj verzie LITE. Pre akúkoľvek technickú podporu, či pomoc s migráciou nového update nás neváhajte kontaktovať.

Uistite sa, že máte aktuálnu verziu Vašeho software a zaistite si tak bezproblémovú funkcionalitu pre váš automatický obchodný systém. Podmienky v trhu sa menia a s ním prichádza aj update AOS Bratislava. Pre skúsenejších obchodníkov veríme, že nové funkcie prinesú rozsiahlejšiu variabilitu pri dynamickejších stratégiach. Pre začiatočníkov zase vyššie bezpečie obchodovaného kapitálu. V prípade, že nájdete spôsob ako naše AOS Bratislava Premium, či verziu LITE vylepšiť v zmysle vyššej efektivity, oceníme všetky vaše návrhy, komentáre či nájdené chyby.

 

Páčil sa Vám tento článok?

Podporte nás na FacebookuGoogle+ alebo Twitteri a získajte okamžitú 5% ZĽAVU z ceny všetkých našich služieb a produktov.
Zároveň dávame do pozornosti možnosť testovať prvých 30 dní s AOS Bratislava Premium úplne ZDARMA!

Venujte tiež pozornosť Upozorneniam na riziká.

aos bratislava premium aktualizácia - update