Rok 2020 priniesol okrem „veľkého bacila“ aj otrasy na všetkých trhoch. Omnoho viac však prinieslo tlačenie peňazí, ktorým bolo docielené extrémne rýchle vyrovnanie prepadov. Prekvapenia a neisté výsledky. Išlo sa ešte ďalej, historické maximá trhov sú novým normálom. A to všetko sa prenieslo do roka 2021.

V roku 2020 sme prvýkrát v komunite obchodníkov so systémom AOS Bratislava nemali žiadnu príležitosť sa stretnúť osobne. Stalo sa tak prvýkrát od začiatku existencie tohto projektu venovaného AOS tradingu. Online webináre sú fajn, no veríme, že sa znovu čoskoro dožijeme doby „starého normálu“. Prípadne nového normálu s prídavkom osobného stretnuia.

V tradingu prvotná volatilita naznačovala, že sa dožijeme výborných výsledkov, možno až najlepšieho roka za celú dekádu. Rýchly zásah centrálnych bánk však trh nasmeroval inam. Na príkladovom portfóliu bilancujeme s prírastkom 11,75%.
aos bratislava 2020 - 2021 automaticky obchodny system forex.sk
Realita trhu priniesla spokojnosť i nespokojnosť. Každý sa bude musieť vysporiadať sám s tým, do ktorého tábora sa zaradí. Každopádne do roku 2021 si budeme v fx tradingu želať viac tej správnej volatility či lepšie výsledky. A to budeme priať aj všetkým vám.

Webináre sú cestou

Počas posledného obdobia nám bolo dopriate sa spojiť len formou webinárov. Online vzdelávanie sa stalo bežnou súčasťou našich životov. Aj keď preferujete osobné stretnutia, skúste to s nami touto cestou. O automatickom obchodovaní so systémom AOS Bratislava vám povieme maximum. Aktuálne termíny školení nájdete na stránke vzdelávanie.

Sledujte nás na Facebooku  Twitteri YouTube a získajte okamžitú 10% ZĽAVU z ceny všetkých našich služieb a produktov.

Venujte pozornosť upozorneniam na riziká.