Nastavenie rizika je vždy výzva

Optimalizácia rizika a jeho nastavenia voči potencionálnemu zisku je alfou a omegou každého obchodného systému. Od počiatku sa pri vývoji AOS Bratislava a jeho obchodných modeloch zaoberáme kombinatorikou možných vstupov a neustále pre vás hľadáme tie najbezpečnejšie modely. Obchodovanie však nie je len o kontrole rizika ale okrem iného ruka v ruke aj o výške dosiahnutého zisku na strane druhej.

Niektorí z vás sa v posledných rokoch podujali k aplikácii aj dynamickejších modelov. Za následok to malo niekedy výborné výsledky, inokedy veľké poučenia. Poučenia, ktoré môžu byť aj bolestivé obchodníka v lepšom prípade posúvajú k efektívnejšiemu obchodnému modelu. Raz darmo trh je nevyspytateľný, no testovať a.k.a obchodovať v reálnom trhu sa musí, inak svoje modely nevieme zlepšovať.

Video analýza optimalizácia rizika

V tomto videu prinášame porovnanie testov a živých výsledkov z obchodovania s najnovšiou verziou AOS Bratislava Premium. Porovnali sme rôzne modely investovania v praxi. Automatický obchodný systém priniesol prekvapivé výsledky v podobe nižšieho rizika a to zásadne. Zriedka sa objavuje i mierne zvýšenie ziskov či zachovanie pôvodných výnosov. Ešte viac sa dozviete na našich seminároch – neváhajte sa registrovať nižšie.

V prípade akýchkoľvek otázok odporúčame kontaktovať našu technickú podporu na adrese technickapodpora [zavináč] aosbratislava [.] sk

AOS Bratislava ® Premium a LITE je rokmi trhom skúšaný, odborníkmi a investormi postavený systém zo Slovenska. Využite vzájomné konzultácie na seminároch i mimo nich, kde nájdete komunitu obchodníkov, ktorí v prvom rade neklamú sami sebe zároveň vzájomne nešíria bludy o ziskoch. Transparentnosť každej referencie a neustála optimalizácia AOS prináša kvalitný podklad aj pre to vaše rozhodovanie o AOS investovaní.

Páčil sa Vám tento článok? Prihláste sa na seminár.

Podporte nás na Facebooku alebo Twitteri a získajte okamžitý originálny darček. Pri vašej prvej objednávke akéhokoľvek programu Premium či LITE. Zároveň dávame do pozornosti možnosť testovať program AOS Bratislava ® zdarma pre účastníkov ktoréhokoľvek seminára! Viac informácii tu:

REGISTRÁCIA ZDARMA TU

Venujte tiež pozornosť Upozorneniam na riziká.

optimalizácia rizika aos bratislava - optimalizujeme nastavenia aos bratislava 2019 - risk versus zisk - seminár trenčín www.aosbratislava.sk