Update AOS Bratislava ® je k dispozícii na odber

Nedávno sme predstavili update AOS Bratislava ® Premium vo verzii 3.0 na seminári v Prahe. Update priniesol nové funkcie. Spomenieme kľúčové z nich, ktorými sú mimo iné:

  • „MaxLoss“ kedy si obchodník môže sám nastaviť hladinu stop-loss pre všetky aktuálne otvorené pozície na jednom menovom páre,
  • zobrazovanie tých najdôležitejších fundamentálnych správ,
  • „Avoid News“ – je funkcia, prostredníctvom ktorej si môže trader AOS vybrať, či počas dôležitých vyhlásení automatický obchodný systém obchodvať bude alebo ostane neaktívny.
  • Funkcia SR distance sa dostáva do bezpečnejšieho pásma a je defaultne nastavená na hodnotu „200“ v prípade, že sa Váš trading nachádza v stave SafeMode.
  • objavujú sa aj niektoré nové parametre v nastaveniach a naopak zmizli tie, ktoré nebolo nutné alebo možné zo strany obchodníka meniť.

To všetko pre zvýšenie efektivity práce s MT4 expertným poradcom AOS Bratislava ® Premium a LITE.

 

Ako implementovať update v platforme Metatrader 4

Pre tento účel sme pre Vás pripravili krátke inštruktážne video, v ktorom je bod po bode vysvetlený každý krok tzv. migrácie zo starej verzie 2.2 na nový update AOS Bratislava ® Premium 3.0. Už len dodáme, že update sa týka aj verzie LITE. Pre akúkoľvek technickú podporu, či pomoc s migráciou nového update nás neváhajte kontaktovať.

Uistite sa, že máte aktuálnu verziu Vašeho software a zaistite si tak bezproblémovú funkcionalitu pre váš automatický obchodný systém. Podmienky v trhu sa menia a s ním prichádza aj update AOS Bratislava. Pre skúsenejších obchodníkov veríme, že nové funkcie prinesú rozsiahlejšiu variabilitu pri dynamickejších stratégiach. Pre začiatočníkov zase vyššie bezpečie obchodovaného kapitálu. V prípade, že nájdete spôsob ako naše AOS Bratislava Premium, či verziu LITE vylepšiť v zmysle vyššej efektivity, oceníme všetky vaše návrhy, komentáre či nájdené chyby.

 

Páčil sa Vám tento článok?

Podporte nás na FacebookuGoogle+ alebo Twitteri a získajte okamžitú 5% ZĽAVU z ceny všetkých našich služieb a produktov.
Zároveň dávame do pozornosti možnosť testovať prvých 30 dní s AOS Bratislava Premium úplne ZDARMA!

Venujte tiež pozornosť Upozorneniam na riziká.

update aos bratislava